Click to listen highlighted text!

Skip links

Markaziy apparat

Irgashev G’olib G’ayratovich
Prognozlashtirish, transport va logistikani rivojlantirish departamenti boshlig’i

Telefon: 71 202-05-00 (175)
Elektron pochta: g.irgashev@mintrans.uz

Ruzmetov Ruslan Xaitboyevich
Avtomobil va daryo transportini rivojlantirish departamenti

Telefon: 71 202-05-00 (103)
Elektron pochta: r.ruzmetov@mintrans.uz

Bektashev Ulug’bek Baxadirovich
Xavo transportini rivojlantirish departamenti boshlig’i

Telefon: 71 202-05-01 (504)
Elektron pochta: u.bektashev@mintrans.uz

Xolmatov Bekzad Nurmatovich
Logistika va transport logistikasi markazlarini rivojlantirish boshqarmasi boshlig’i

Telefon: 71 202-05-00 (128)
Elektron pochta: b.xolmatov@mintrans.uz

Kasimov Anvar Alisherovich
Eksportni rivojlantirish va importni optimallashtirish boshqarmasi

Telefon: 71 202-05-01 (417)
Elektron pochta: a.kasimov@mintrans.uz

Bakiyev Fazliddin Xayriyevich
Investitsiyalar va davlat xususiy sherikchilik boshqarmasi boshlig’i

Telefon: 71 202-05-00 (184)
Elektron pochta: bakievf@mintrans.uz

Yusubov Jahongir Radjabbayevich
Iqtisodiyot va tarif-narx siyosati boshqarmasi boshlig’i

Telefon: 71 202-05-01 (526)
Elektron pochta: j.yusubov@mintrans.uz

To’raxo’jayev Zayniddin Najmiddin o’g’li
Raqamlashtirish boshqarmasi boshlig’i

Telefon: (71) 202-05-01 (502)
Elektron pochta: z.turakhujaev@mintrans.uz

Magay Galina Sergeyevna
Metodologiya va normativ-huquqiy hujjatlar boshqarmasi boshlig’i

Telefon: 71 202-05-00 (107)
Elektron pochta: g.magay@mintrans.uz

Tursunov Avazjon Vohidovich
Litsenziyalash va ruhsat beruvchi hujjatlar boshqarmasi boshlig’i

Telefon: 71 202-05-01 (333)
Elektron pochta: a.tursunov@mintrans.uz

Isayev Abror Anvarovich
Yo’lovchi va yuk avto tashuvlarni muvofiqlashtirish boshqarmasi boshlig’i

Telefon: 71 202-05-00 (109)
Elektron pochta: a.isaev@mintrans.uz

Mirkasimov Jahongir
Avtobekatlar, avtovokzallar, faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi boshlig’i

Telefon: 71 202-05-00 (104)
Elektron pochta: j.mirkasimov@mintrans.uz

Samanov Salohiddin Gaffarovich
Avtomobil transporti sohasida davlat dasturlarini amalga oshirish boshqarmasi boshlig’i

Telefon: 71 202-05-00 (121)
Elektron pochta: s.samanov@mintrans.uz

Xanbabayev Abdulla Nodirovich
Avtomobil tashuvlarini nazorat qilish boshqarmasi boshlig’i

Telefon: 71 202-05-00 (414)
Elektron pochta: a.xanbabaev@mintrans.uz

Axmedov Avazbek Xurmatbekovich
Temir yo’l transportini rivojlantirish boshqarmasi boshlig’i

Telefon: 71 202-05-01 (525)
Elektron pochta: a.axmedov@mintrans.uz

Asrorov Sanjar Sattorovich
Texnik siyosatni rivojlantirish boshqarmasi boshlig’i

Telefon: 71 202-05-01(521)
Elektron pochta: s.asrorov@mintrans.uz

Ollamov Alisher Yarashovich
Xodimlar bilan ishlash boshqarmasi boshlig’i

Telefon: 71 202-05-01 (727)
Elektron pochta: a.ollamov@mintrans.uz

Ismonov Nodirbek Abdufattohovich
Aeroportlarni rivojlantirish va yer usti ta’minoti boshqarmasi boshlig’i

Telefon: 71 202-05-01 (779)
Elektron pochta: n.ismonov@mintrans.uz

Djumaniyazov Ravshanbek Aminovich
Avia xodisalarni tekshirish boshqarmasi boshlig’i

Telefon: 71 254-35-71; 93 501-56-29
Elektron pochta: investigation.avia@mintrans.uz

F.I.SH
Yig’ma-tahliliy va nazorat boshqarmasi boshlig’i

Telefon: 71 202-05-01 (707)
Elektron pochta:

Burnashev Shamil Rinatovich
Xalqaro hamkorlik va tashqi iqtisodiy aloqalar boshqarmasi boshlig’i

Telefon: 71 202-05-00 (110)
Elektron pochta: bsr@mintrans.uz

Babaxalov Norbuta Eshnazarovich
Ishlar boshqarmasi boshlig’i

Telefon: 71 202-05-00 (141)
Elektron pochta: n.babaxalov@mintrans.uz

Gafarov Sardor Abdusamatovich
Yuridik boshqarma boshlig’i

Telefon: 71 202-05-01 (507)
Elektron pochta: s.gafarov@mintrans.uz

Shasalimov Sardor Jamalxanovich
Buxgalteriya bo’limi boshlig’i

Telefon: 71 202-05-00 (124)
Elektron pochta: s.shasalimov@mintrans.uz

Размер шрифта
Контраст
Click to listen highlighted text!