Эслатма: Сайт тест режимида ишламоқда

Виртуал қабулхона

Ишонч телефони:
71-202-22-55 (1167)

“Тошкент” автовокзалидан қатновчи шаҳарлараро автобус йўналишлари жадвали

Чоп этиш Саҳифани улашиш
10.03.2020 358562 Yangiliklar

 

  

Йўналиш номи

Қатнов даврийлиги

Автобусларнинг жўнаш вақти

Чипта нархи

(сўм)

1.

Тошкент – Зарафшон

Ҳар куни

06:40 

85 000

2.

Тошкент – Зармитан

Ҳар куни

07:00

75 000

3.

Тошкент – Жўш

Ҳар куни

07:40

80 000

4.

Тошкент – Бухоро

Ҳар куни

08:00

89 000

5.

Тошкент – Хатирчи

Ҳар куни

08:00 

68 000

6.

Тошкент – Учқудуқ

Ҳар куни

08:20

97 000  

7.

Тошкент – Бухоро

Ҳар куни

09:30

89 000

8. 

Тошкент – Хатирчи

Ҳар куни

10:00

68 000

9. Тошкент – Мирбозор Ҳар куни 11:00

75 000

 

10.

Тошкент – Зарафшон

Ҳар куни

11:20  

85 000

 

11. Тошкент – Бухоро Ҳар куни  11:30   

89 000

 

12. Тошкент – Қизилтепа Ҳар куни 12:00

90 000

 

13. Тошкент – Қарши Ҳар куни 12:30

75 000

 

14.

Тошкент – Бухоро Ҳар куни 13:30

89 000

15.

Тошкент – Самарқанд Ҳар куни 14:00 53 000

16.

Тошкент – Конимех Ҳар куни 14:15 75 000

17.

Тошкент – Урганч Ҳар куни 15:00 155 000

18.

Тошкент – Бухоро Ҳар куни 15:30 89 000

19.

Тошкент – Қоракўл Ҳар куни 16:00

95 000   

20.

Тошкент – Узун Ҳар куни 17:00

135 000

21.

Тошкент – Бухоро Ҳар куни 18:00

89 000

22.

Тошкент – Термиз

Ҳар куни

18:00

119 000

23.

Тошкент – Хива

Ҳар куни

18:30

155 000

24.

Тошкент – Денов

Ҳар куни

18:30

125 000

25.

Тошкент – Термиз

Ҳар куни

19:00

119 000

26. Тошкент – Бухоро Ҳар куни 19:30 89 000
27. Тошкент – Бухоро Ҳар куни 20:30 89 000

 

 

Изоҳ. Автобус қатновлари бўйича чипта нархлари 01.11.2022 й. ҳолатига берилган. Қўшимча маълумотларни “Тошкент” автовокзалининг (71) 207-87-00 телефон рақамлари орқали олиш мумкин.

 

Чипталарни avtoticket.uz сайти орқали онлайн ҳарид қилиш имконияти мавжуд.